آبگرمکن های برقی بدون مخزن، زودجوش

آبگرمکن برقی بدون مخرن DHM

0 از 5
4,500,000 تومان5,500,000 تومان

آبگرمکن برقی بدون مخزن DNM

0 از 5
4,500,000 تومان5,500,000 تومان

آبگرمکن های بدون مخزن استیبل الترون بهترین گزینه برای مناطقی است که فاقد گاز شهری می‌باشند و همچنین میتوان بعنوان جایگزین سیستم مرکزی ساختمان برای تامین آب گرم مصرفی در بین فصول و یا در زمانی که نیاز فوری به‌ آب گرم باشد آن‌را انتخاب نمود. این دستگاه کاربردهای بسیاری در زمینه های ویلایی، آپارتمانی، هتلی، بهداشتی، آزمایشگاهی، کارگاهی، رستوران، کانکس و… دارد که با توجه به نوع نیاز ، دستگاه مورد نظر معرفی میگردد.

برای انتخابی صحیح و آگاهانه، به شما پیشنهاد میکنیم که با انواع آبگرمکن های برقی آشنا شوید

کاربردهای ویژه آبگرمکن های برقی بدون مخزن:

  1. ساخت کشور آلمان و دارای کیفیت بالا و طول عمر بیش از 12 سال.
  2. بدون مخزن بوده و بصورت آنی آب را گرم میکند و هیچگونه محدودیتی در مصرف آب گرم مداوم ندارد .
  3. دارای صرفه جویی 40 درصدی برق در مقایسه با آبگرمکن های مخزن دار
  4. دارای آب گرم بهداشتی ،بدون هیچگونه زنگ‌زدگی، تغییر رنگ در آب خروجی و یا سوراخ شدن آبگرمکن با توجه به خورندگی های شدید آب
  5. قابل استفاده با آبهای املاح سبک و سنگین و با قابلیت رسوب زدایی دائمی .
  6. دارای استاندارد حفاظت در برابر پاشش آب (IP25) .
  7. وزن بسیار سبک، دارای طراحی زیبا و با ابعاد بسیار کوچک .
  8. قابلیت نصب در اتاقک دوش، زیر سینک، داخل کابینت، سقف کاذب و…
  9. دارای انواع قدرت ها و مدلهای مختلف و قابلیت استفاده با برق سه فاز و تکفاز.
  10. نصب بسیار آسان ، دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

 

آبگرمکن های بدون مخزن تک فازآبگرمکن بدون مخزن تک فاز

آبگرمکن برقی بدون مخزن که به آبگرمکن زود جوش نیز شهرت دارند، با طراحی بسیار پیشرفته در تولید آب گرم بصورت لحظه ای قابلیت های مختلفی را برای کاربر به همراه دارند. این دستگاهها دارای قدرتهای مختلف بوده و به تناسب شرایط آب و هوایی و مقدار مصرف آب گرم به کاربران توصیه می شود.

از ویژگی های شاخص این نوع آبگرمکن برقی، تولید آب گرم نامحدود و صرفه جویی در مصرف برق تا 40% در مقایسه با آبگرمکن های برقی مخزن دار میباشد.

آبگرمکن های بدون مخزن تک فاز مناسب فضا و واحد های کوچکتر، مناطق گرمسیری و بطور کلی مناسب منطقه ای است که آب ورودی سرد نیست.

 

 

آبگرمکن های بدون مخزن سه فازآبگرمکن بدون مخزن تک فاز

آبگرمکن های بدون مخزن بدلیل لحظه ای بودن دستگاه به محض باز کردن شیر آب گرم، آبگرمکن فعال شده و بلافاصله آب گرم در دسترس میباشد و تا زمانی که شیر آب گرم باز باشد بصورت نا محدود و بدون نوسان دما آب گرم مورد نیاز تولید خواهد شد.

و در نهایت به محض بستن شیر آب گرم، آبگرمکن خاموش شده و هیچگونه مصرف برقی نخواهد داشت و این عملکرد دلیل اصلی صرفه جویی مصرف برق این نوع آبگرمکن ها می باشد.

آبگرمکن های بدون مخزن سه فاز مناسب فضا و واحد های بزرگ، مناطق سردسیری و بطور کلی با مناطقی که آب ورودی سرد دارند مشکلی ندارند. این نوع آبگرمکن مناسب واحدهایی است که نیاز است چندین خروجی آب از این آبگرمکن گرفته شود.