بخاری برقی فن دار

بخاری های برقی با گرمایش سریع

Electrical heaters

این نوع از بخاری برقی ها گرمای تولید شده توسط المنت را به وسیله ی فن به محیط انتقال می دهند. از مزایای استفاده از فن می توان به سرعت بخشیدن به گرم کردن محیط، چرخش بهتر هوا و همچنین باز بودن دست تولید کننده جهت ساخت دستگاه ها با ابعاد کوچکتر اشاره کرد. این بخاری ها دارای ترموستات اتوماتیک و همچنین سنسور خاموش شدن می باشند تا در صورت گرم شدن بیش از حد خاموش شوند. بخاری های فن دار برای محیط های دارای رطوبت بالا مناسب نمی باشند. این بخاری ها دارای امنیت فوق العاده و همچنین راندمان بالا می باشند

 

 

کنوکتور های برقی

کنوکتور های برقی طراحی شده بر مبنای سیستم گرمایشی همرفت و بی صدا

Storage heating

شکل ظاهری این بخاری ها مانند رادیاتور گازی بوده با این تفاوت که داخل این رادیاتورها به جای آب از روغن به عنوان انتقال دهنده ی حرارت استفاده می شود. المنت برقی در کف دستگاه قرار دارد و باعث گرم شدن روغن می شود، روغن گرم شده توسط سیستم کانوکشن به بالا و روغن سرد به پایین جهت گرم شدن منتقل می شود. این چرخه باعث گرم شدن محیط خواهد شد. استفاده از روغن به جای آب باعث شده تا در حجم کمتر بتوان انرژی گرمایی بیشتری جذب کرد و در نتیجه گرمای بیشتری تولید نمود.

کنوکتورهای برقی به دلیل این که با برق کار می کنند کاربری آسانی دارند. همچنین این کنوکتور ها در اندازه‌های متنوع در بازار موجود می باشد و نگهداری و نصب آنها ارزان می باشد. کنوکتورهای برقی گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کنند، از این رو استفاده از این نوع کنوکتورها برای محیط زیست مناسب می باشند.