دستگاه تصفیه آب رومیزی FOUNTAIN

یک دستگاه تصفیه آب که ظرافت و زیبایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد تصفیه آب Stiebel Eltron مدل Fountain ماهیت آب را به صورت خالص و بهداشتی ارائه می کند. عملکرد تصفیه با کیفیت فوق العاده و آنتی باکتریال و با طراحی مدرن و لوکس، آن را به یک دستگاه تصفیه آب برتر تبدیل کرده است. پنج فیلتر تنها در یک واحد کارتریج فیلتر جمع شده است. اجزای فیلتر به خوبی انتخاب شده و مشخصات آن اجازه ی یک عملکرد تصفیه فوق العاده بهداشتی و مطمئن را می دهد. فیلتراین دستگاه قادر است بدون نیاز به پمپ و تجهیزات اضافه 4320 لیتر آب را تصفیه نماید.

دستگاه تصفیه آب زیرسینکی 4 مرحله ای Stream

دستگاه تصفیه آب مدل Stream بالاترین کیفیت آب آشامیدنی را فراهم میکند . طراحی کارآمد ، کیفیت عملکرد ، نصب و تعویض آسان فیلتر و دیگر ویژگی های فنی این دستگاه را به یکی از کاملترین و منحصر به فرد ترین یونیت های تصفیه آب زیر سینکی بازار تبدیل کرده است. طراحی دستگاه تصفیه آب مدل Stream شما را قادر به نصب فیلتر در مکان هایی با حداقل فضای موجود در زیر سینک می نماید. این دستگاه دارای یک گزینه قطع اتوماتیک می باشد که اگر کارتریج فیلتر در جریان صحیح آب نباشد، جریان آب دستگاه ۴ Stream قطع خواهد شد.

دستگاه تصفیه آب رومیزی FOURTAIN S7

یک دستگاه تصفیه آب که ظرافت و زیبایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد ، بدون نیاز به برق، پمپ و تجهیزات اضافه و بدون خروجی فاضلاب و هدر رفتن آب . تصفیه آب Stiebel Eltron مدل Fountain S7 ماهیت آب را به صورت خالص و بهداشتی ارائه می کند. عملکرد تصفیه با کیفیت فوق العاده و آنتی باکتریال و با طراحی مدرن و لوکس، آن را به یک دستگاه تصفیه آب برتر تبدیل کرده است. هفت فیلتر تنها در یک واحد کارتریج فیلتر جمع شده است. اگر زمان تعویض فیلتر فرا برسد، شاخص چراغ و بوق موجود بر روی نمایشگر فعال خواهد شد. عملکرد ضد باکتری سنگ Silver-lite امنیت کل سیستم تصفیه را افزایش می دهد

دستگاه تصفیه آب رومیزی RAIN PLUS

مدل Rain Plus نشان دهنده طراحی مهندسی منحصر به فرد آلمان با رنگی بسیار زیبا و شفاف است که ظاهری مدرن به اشپزخانه می بخشد. این دستگاه تصفیه آب مجهز به 6 فیلتر با کیفیت است که به صورت دو فیلتر کارتریجی طراحی شده اند. سنگ مرجانی دستگاه تصفیه آب رو میزی RAIN PLUS موجب تامین کلسیم طبیعی برای آب فیلتر شده میشود. کارتریج های کپسولی، فرایند فیلتراسیون مطلوب ایمن و تمیز را ارائه می دهند. رسانه های فیلتر در برابر آلودگی در هنگام تبادل و عملیات فیلتر محافظت می شوند. دستگاه Rain Plus نیاز به حداقل نگهداری دارد و فیلترها را می توان به سرعت، بدون ابزار، مخزن یا برق تعویض نمود

دستگاه تصفیه آب رومیزی NATURE

دستگاه تصفیه آب رو میزی NATURE، با طراحی لوکس و ظریف خود میتواند درهر شرایطی هماهنگ باشد. قابلیت نصب شیر ورودی آب دستگاه به شیر سینک و همچنین بطور مستقیم از زیر سینک را دارد. این دستگاه تصفیه آب دارای شیر قابل تعویض برای شستشو و اهداف بهداشتی و همچنین شیر خروجی متصل به دستگاه است. از ویژگی های این محصول میتوان به: کاهش طعم و بو بد آب، حذف کلرموجود در آب، طعم و بوی بد، جذب ترکیبات آلی فرار مضر (VOC) و (TTHMs)، حذف انواع ذرات و سیلیس و حذف زنگ آب، شن و ماسه، گرد و غبار، ناخالصی ها بخشی از قابلیت های دستگاه تصفیه آب رو میزی NATURE می باشد.