دستگاه های تهویه و تصفیه، صرفه جویی آسان

خواه شما در محل کار، نشسته روی صندلی یا در رختخواب باشید هوای تازه و سالم و دمای دلپذیراتاق، فاکتوریست که لذت بردن شما را تضمین میکند. شما می توانید به راحتی از طریق یک سیستم تهویه هوای STIEBEL ELTRON به راحتی خلوص هوای محیط را بهبود بخشید و در نتیجه کیفیت کلی زندگی خود را ارتقا دهید. سیستم های تهویه هوای فوق العاده مناسب ما، تغییرات منظم هوا را بدون مصرف بالای انرژی انجام می دهند.

ضرورت استفاده از سیستم های تهویه هوا

سیستم اتوماتیک تهویه و تصفیه‌ی هوا با فیلتراسیون کارآمد، در مقایسه با تهویه های دستی نظیرپنجره ها مزایای روزمره زیادی را به شما ارائه می دهد. اول از همه، راحتی این سیستم هاست. فضای داخلی باید چندین بار در روز تهویه شود تا هوا در سطوح بهینه نگه داشته شود – و این به زمان نیاز دارد. وقت آزادی که امروزه بسیاری از ما با کمبود آن مواجهیم. علاوه بر این، تهویه با استفاده از باز کردن پنجره ها اغلب با افزایش سر و صدا، خاک و حشرات مزاحم نیز همراه است.

این یک مزاحمت قابل توجه به ویژه در خانه های شهری است که می تواند به راحتی با سیستم تهویه حل و فصل شود. افراد مبتلا به آلرژی نیز می توانند از این مزیت با آسودگی بهره ببرند: واحد های تهویه کاملا اتوماتیک دارای فیلتر های خاصی هستند که گرده‌ی گیاهان و گرد و غبار را در خارج نگه می دارند و اجازه ورود به آنها را نمی‌دهند.

در عین حال، با سیستم های تهویه پیشرفته استیبل الترون، مبلغ صورتحساب انرژی خود را کاهش می دهید. سیستم های تهویه با بازیابی گرما از نظر انرژی کارآمد هستند. بسته به مدل، برخی از سیستم های تهویه در زمستان حتی می توانند حرارت و گرمای اتاق را تضمین کنند.

تاثیرات هوای خوب داخل ساختمان:

  • دمای مناسب در همه زمان ها
  • هوای مطبوع و دلپذیر
  • رطوبت مطلوب
  • بهترین خلوص هوا

 

سیستم های تهویه هوای مرکزیسیستم تهویه هوا مرکزی

تهویه مطبوع یعنی: انجام عملیاتی روی هوا تا بتوان شرایط هوای محل مورد نظر را برای زیستن، کار کردن یا عملیات صنعتی معین، راحت و بهداشتی کرد و به حد مطلوب برسانیم. تهویه مطبوع باعث می‌شود شرایط هوا طبق روش خاصی به صورت اتوماتیک ثابت بماند یا تغییر کند.

تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. مهم مزیت سیستم تهویه هوای مرکزی، کاهش چشمگیر مصرف برق واحد ها و افزایش آسایش برای افراد حاضر در محیط می باشد. همچنین هزینه های ناشی از استتار کندانسورها در نمای ساختمان منتفی می شود. استفاده از سیستم های مرکزی استیبل الترون، موجب کاهش چشمگیر خرید تاسیسات برقی ساختمان (پست های برق، تابلوها، کابل کشی ها، کنتور برق واحد ها و …) میشود. لازم به ذکر است که متوسط عمر این سیستم ها 30 سال است که باعث اقتصادی شدن این سیستم ها نسبت به سایر سیستم های مستقل تهویه مطبوع هوا می شود.

 

سیستم تهویه هوا غیرمرکزیسیستم های تهویه هوای غیر مرکزی

تهویه مطبوع یعنی: انجام عملیاتی روی هوا تا بتوان شرایط هوای محل مورد نظر را برای زیستن، کار کردن یا عملیات صنعتی معین، راحت و بهداشتی کرد و به حد مطلوب برسانیم. تهویه مطبوع باعث می‌شود شرایط هوا طبق روش خاصی به صورت اتوماتیک ثابت بماند یا تغییر کند.

سیستم های تهویه هوای غیر مرکزی استیبل الترون را می توان بصورت مستقل و تکی در واحد های ساختمانی (حتی اتاق ها) نصب کرد و از هوایی دلپذیر بهره برد.

سیستم های تهویه هوای غیر مرکزی استیبل الترون، هوای سنگین و دارای دم و رطوبت مکانهایی مثل آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و یا اتاق ها را به بیرون از خانه منتقل کرده تا هوای تازه تر به این مکانها راه یابد. راندمان و کارایی بالای فن باعث کاهش هزینه مربوط به تهویه شده و همچنین راحتی نصب و راه اندازی در کنار ظاهر مدرن و کارآمد، موجب شده است که به کاملترین سیستم تهویه هوا تبدیل شود. فن های به کار رفته در این سیستم ها پایینترین میزان صدا را دارند. صدای تولید شده این سیستم ها، از صدای تهویه پنجره نیز کمتر خواهد بود.